Із двох селищ відстань між якими 52 км, одночасно вирушили назустріч один одному два пішоходи й

зустрілись через 2 години після початку руху. Знайдіть швидкість кожного пішохода, якщо відомо, що перший пішохід проходить за 3 години на 18 км більше, ніж другий за 2 години. Допоможіть,будь ласка! Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Объяснение:

Решение на фото


Отвечает Федюкевич Дима.

Пусть первый до встречи шел х/км/, второй (52-х)км, тогда скорость первого х/2  км/ч., второго (52-х)/2 км/ч., первый за три часа прошел 3х/2 км, второй за два часа 2*(52-х)/2

Составим и решим уравнение 3х/2-2*(52-х)/2=18

3х-2*52+2х=36

5х=140

х=28

1 до встречи шел 28км, его скорость 28/2=14/км/ч/, второй до встречи шел 52-28=24/км/, его скорость равна 24/2=12/км/ч/