Помогите ПЖ З двох селищ одночасно вирушили назустріч один одному два пішоходи і зустрілись через

3 години. Відстань між селищами 30 км. Один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6 км більше ніж другий. Знайдіть швидкість кожного пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ:

4 км/час скорость первого пешехода

6 км/час - скорость второго пешехода

Объяснение:

1) (30-6)/2=24/2=12 км прошли за 3 часа каждый из пешеходов

2) 12/3=4 км/час скорость первого пешехода, который прошел 12 км за 3 часа

3) (12+6)/3=18/3=6 км/час - скорость второго пешехода, к-ый прошел 18 км за 3часа

Проверка: 4*3+6*3=12+18=30км - что и стоило доказать