З двох селищ назустріч один одному вирушили два пішоходи і зустрілись через 3 години. Відстань

між селищами 30 км. Один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6 км більше, ніждругий. Знайдіть швидкість кожного пішохода.3. Розв'яжіть задачу, склавши рівняння.У двох пачках була однакова кількість зошитів. Після того, як з першої пачки переклали удругу 24 зошити, то в ній стало в 4 рази менше зошитів, ніж у другій. Скільки зошитів було вкожній пачці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гомулькин Никита.

Ответ:

3). x-количество тетрадей в пачке сначала. уравнение: 4*(x-24)=x+24; 4x-96=x+24; 4x-x=96+24; 3x=120; x=120/3=40 (тетрадей). Ответ: сначала в каждой пачке было 40 тетрадей.

Объяснение: