Умоляю , помогите. Розв’яжіть задачу. Запишіть розв’язок. З двох селищ, відстань між якими 30 км,

одночасно вирушили назустріч один одномудва пішоходи і зустрілись через 3 години. Знайти швидкість кожного пішохода, якщо відомо, що один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6 км більше ніж другий.

Ответы на вопрос

Отвечает Орынбай Ердаулет.

Ответ:

6 км/год, 4км/год

Объяснение:

Нехай Шв.1  = х км/год, Шв.2 = у км/год. Враховуючи, що разом вони пройшли 30 км за  3 год, складаємо рівняння 3х+3у=30.  Враховуючи, що один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6 км більше ніж другий, то склад. рівняння 3х-3у=6

Система

\left \{ {{3x+3y=30} \atop {3x-3y=6}} \right.

розвяжемо способом додавання

6х=36, х=6

3*6+3у=30, 3у=30-18, 3у=12, у=4

Отже Шв1. = 6 км/год, Шв.2= 4км/год

Отвечает Разинов Юра.

Ответ:

Объяснение:

1) (30-6) : 2=24:2=12 км прошли за 3 часа каждый из пешеходов

2) 12:3=4 км/час скорость первого пешехода, который прошел 12 км за 3 часа

3) (12+6) : 3=18:3=6 км/час - скорость второго пешехода, который прошел 18 км за 3 часа

Ответ : 4км/час, 6 км/час