Із двох селищ , відстань між якими дорівнює 20 км ,одночасно вирушили на зустріч один одному два

пішоходи й зустрілись через 2 год після початку руху . Знайдіть швидкість кожного пішохода , якщо відомо , що перший пішохід проходить за 4 год 12 км більше , ніж другий за 3 год .

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюченко Мария.
Нехай х та укм/год-швидкісті пешеходів.Тоді 2х+2у=20 та
4х-3у=12.Маємо:
  2х+2у=20   4х+4у=40
  4х-3у=12,  4х-3у=12
                         7у=28   у=4(км/год), х=10-4.  х=6км/год,\
Відповідь:6км/год,4км/год