Біля підніжжя гори атмосферний тиск 750 мм рт. ст. , а на вершині гори - 743 мм рт. ст. Яка

висота  гори? Очень срочно! пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Московка София.

Ответ:

84 м

Объяснение:

p1-p2=750-743=7 мм. от. ст.

1 мм. рт. ст.=12 м

h=7мм. рт. ст.*12м/1 мм.рт.ст=84 м