Спростити a3-5(0,6c-1,2)-1,5c-3 i знайти його значення, якщо c = - 4/9 .


Ответы на вопрос

Отвечает Басов Алексей.

Ответ:

\frac{665}{729}

Объяснение:

a³-5(0.6c-1.2)-1.5c-3, якщо c= -\frac{4}{9}

a³-5(0.6c-1.2)-1.5c-3=a³-3c+6-1.5c-3=a³-4.5c-\frac{64}{729}-\frac{18}{9} +3=-\frac{64}{729}-2 +3= -\frac{64}{729} + 1= \frac{729}{729} - \frac{64}{729} = \frac{665}{729}+3=