1)Знайти значення одночлена 5mn^2 якщо m=-1 n=2 2)Знайти значення одночлена 3x^2y якщо x=2 y=-1

3)Знайти значення одночлена 2m^2n^3 якщо m=-0.2 n=-5 4)Знайти значення одночлена 3a^3b^2 якщо a=-0.5 b=-2 5)Знайти значення одночлена -300nm^3 якщо m=-0.1 n=-1/2 6)Знайти значення одночлена -500ab^3 якщо a=-1/5 b=-0.1

Ответы на вопрос

Отвечает Лузанова Мария.

Ответ:

Объяснение:

1) 5mn^2= 5*(-1)*2^2= -5*4= -20

2) 3x^2y= 3*2^2*(-1)=  -12

3) 2m^2n^3= 2*(-0.2)^2*(-5)^3= 2*0.04*(-125) = -10

4) 3a^3b^2= 3*(-0.5)^3*(-2.5)^2= 3*(-0.125)*6.25= 2.34

5)-300mn^3= -300*(-0.5)*(-0.1)^3= -300*0.5*0.001= - 0.15

6) -500ab^3= -500*(-0.2)*(-0.1)^3= -500*0.2*0.001= -0.1