Розв'яжіть рівняння x³+3x²-4x-12=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Дробышев Роман.

Ответ:

x_1=-3~;~x_2=-2~;~x_3=2.

Объяснение:

x^3+3x^2-4x-12=0\\x^2(x+3)-4(x+3)=0\\(x+3)(x^2-4)=0\\1)~x+3=0\to x=-3~;\\2)~x^2-4=0\to x^2=4\to x=\pm\sqrt{4} \to x=\pm2.

Отвечает Пай Катя.

x³ + 3x² - 4x - 12 = 0​

x^2 (x + 3) - 4 (x + 3) = 0

(x^2 - 4)(x + 3) = 0

(x - 2)(x + 2)(x + 3) = 0

Добуток дорівнює нулю, якщо хоча б один з множників дорівнює нулю, тому:

[ x - 2 = 0

[ x + 2 = 0

[ x + 3 = 0

[ x = 2

[ x = -2

[ x = -3

Відповідь: х = -3, -2 або 2.