Знайдіть коефіцієнт q квадратного рівняння х2+рх+q=0, якщо його коренями є числа -2 і 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Даулетхан Аружан.

Ответ:

(x - x _{1})(x - x_{2}) = 0

 x_{1}=-2 \\ x_{2}=3

(x - ( - 2))(x - 3) = 0 \\ (x + 2)(x - 3) = 0 \\  {x}^{2}  - 3x + 2x - 6 = 0 \\  {x}^{2}  - x - 6 = 0

q=-6

Отвечает Казанский Игорь.

Дано рівняння х²+рх+q=0, корені рівняння х1 та х2 дорівнюють -2 та 3 відповідно.

За теоремою Вієта: х1+х2=-р; х1*х2=q щоб знайти q, ми замість х1 та х2 підставимо значення які нам дано, тобто -2*3=q, звідси випливає що q=-6

ВІДПОВІДЬ: q=-6