Початковий і середній рівні навчальних досягнень 1. Яка з наведених послідовностей є

арифметичноюпрогресією?А) 16; 8; 4; 2;... Б) –12; –6; 0; 6;...В) 23; 51; 64; 82;... Г)3; 5; 7; 10;...2. Яка з наведених послідовностей є геометричною прогресією?А) 16;–8; 4;–2;…; Б) 2; 4; 12; 24; ...;В) –1; 1; 0; –1; ...; Г) 5; 8; 11; 14; ...3. Знайдіть 18-й член арифметичної прогресії (аn), якщо а3 =15,d = 6.А) 117; Б) 98; В) 105; Г) 111.4. Знайдіть знаменник геометричної прогресії (bn), якщо b1 =2,b6 = 486.А) 4; Б) –3; В) 3; Г) 2.5. Знайдіть суму перших дев’яти членів арифметичної прогресії(аn), якщо а1=0,8, d = 2.А) 79,2; Б) 72,9; В) 84,6; Г) 75,96.6. Знайдіть суму перших п’яти членів геометричної прогресії(bn), якщо b1= 4, q=2. а) 36; б) 62; в) 128; г) 124.Достатній рівень навчальних досягнень7. Знайдіть різницю арифметичної прогресії (аn), якщо а1=7, асума восьми її перших членів дорівнює 168.8. Послідовність (сn) – геометрична прогресія, с2=27, с5= 3. ЗнайдітьS6​

Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан Екатерина.
1)Б (d=6)
2)А
3)В
4)В (3)
5)А
6)Г (124)
7) Відповідь
168=4*(7+а8) або 7+а8=42 або а8=35
Тоді різниця дорівнює (35-7)/7=4
Відповідь = 4
8)