Периметр прямокутника дорівнює 34 см, а його діагональ - 13 см. Знайдіть сторони прямокутника.

терміново!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пологовский Евгений.

Ответ:

Нехай х см – ширина прямокутника, тоді (17-х) см – довжина прямокутника.

За теоремою Піфагора:

х²+(17-х)²=13²;

х²+289-34х+х²-169=0;

2х2-34х +120 = 0;

D₁= 17²- 2*120=289-240=49=7²;

х₁₂=17±7;

х₁=10; х₂=24 - не задовольняє умові а+в=17.

17-х = 17-10 = 7