В одній ємності на 7 л води більше, ніж в іншій.Якщо з першої ємності перелити в другу 13 л води,

тоді у другій ємності стане у 2 рази більше, ніж залишиться у першій.Скільки літрів води в кожній ємності? (спочатку кількість води в першій ємності, потім через пробіл - в другій емності.)

Ответы на вопрос

Отвечает Лекомцева Лика.

Ответ:

21 литр и 14 литров

Объяснение:

х - 7=у

Х-14=у/2}

х-7=у

х-14 х/2 - 7/2)

х-7 лет

0,5х = 14-3,5}

у=Х - 7

х = 28-7}

х = 21

у = 14)