В одній посудині на 8 л води бi льше, ніж у другій. Якщо з першої посудини перелити до другої 7 л

води, то в ній води залишиться й. утричі менше, ніж стане у другій. Скільки літрів води в кожній по судині?

Ответы на вопрос

Отвечает Речкалова Поля.

                              Было              Стало

1-й сосуд                х + 8             х + 8 - 7 = х + 1

2-й сосуд                  х                   х + 7

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

(х + 1) · 3 = х + 7

3х + 3 = х + 7

3х - х = 7 - 3

2х = 4

х = 4 : 2

х = 2 (л) - было во втором сосуде

2 + 8 = 10 (л) - было в первом сосуде

Ответ: 10 л и 2 л.