В одній ємності на 5 л квасу більше, ніж в іншій. Якщо з першої ємності перелити в другу 10 л

квасу, тоді у другій ємності стане у 2 рази більше, ніж залишиться в першій. Скільки літрів квасу в кожній ємності? У першій ємкості [ ] літрів квасу У другій ємкості [ ] літрів квасі​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Ангелина.
Позначимо кількість квасу в першій ємності як Х літрів. За умовою задачі, в другій ємності квасу на 5 літрів більше, тому кількість квасу в другій ємності буде (Х + 5) літрів.

Після переливання 10 л квасу з першої ємності в другу, кількість квасу в другій ємності стане вдвічі більшою, ніж залишиться в першій ємності. Таким чином, ми можемо записати рівняння:

(Х + 5 + 10) = 2 * (Х - 10)

Розкривши дужки і спростивши рівняння, отримаємо:

Х + 15 = 2Х - 20

15 + 20 = 2Х - Х

35 = Х

Отже, в першій ємності є 35 літрів квасу, а в другій ємності (35 + 5) = 40 літрів квасу.


-можно лучший ответ , бро, пожалуйста)
Отвечает Романченко Алина.

Позначимо об'єм квасу в першій ємності як x літрів, у другій ємності - y літрів. З умови задачі ми знаємо, що:

x = y + 5

Якщо з першої ємності перелити в другу 10 л квасу, то:

(x - 10) * 2 = y + 10

Замінимо y на x - 5 (відповідно до першого рівняння):

(x - 10) * 2 = (x - 5) + 10

Розв'язуємо рівняння:

2x - 20 = x + 5

2x - x = 20 + 5

x = 25

Тепер знайдемо y:

y = x - 5 = 25 - 5 = 20

Отже, у першій ємності 25 літрів квасу, а у другій - 20 літрів.