У дві бочки налито воду. Якщо перелити з першої бочки в другу 60 л, то в обох бочках води буде

порівну. Якщо ж перелити 40 л із другої бочки в першу, то в першій бочці буде води у 2 рази більше, ніж у другій. Скільки води в кожній бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Zurey Toma.

Ответ:

80, 200

Объяснение:

х- в первой бочке, у- во второй

x-60=y+60

x+40=2(y-40)

x-y=120

x-2y=-120

x=120+y

120-y-2y=-120

3y=240

y=80

x=200