Лююююдиииии Помогите пж срочно!!!У двох бочках було порівну води.Коли з першої бочки взяли 54 л,а

з другої - 6л,то в першій залишилося в 4 рази менше,ніж у другій.Скільки літрів води було спочатку в кожній бочці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Тимерлан.

Ответ:

70 літрів

Пояснення:

Нехай в обох бочках було х літрів води, коли з першої взяли 54 літра, то в ній залишилося: х - 54. А коли з другої взяли 6 літрів, то в ній залишилося: x-6. Раз в першій залишилося в 4 рази менше, ніж у другій, то можна скласти рівняння:

4(x-54)=x-6 \\\\4x-216=x-6 \\\\3x=216-6=210 \\\\x = \frac{210}{3}=70