На двох полицях стояло порівну іграшок. Коли з першої полиці взяли 3 іграшки, а з другої – 14, то

на першій полиці залишилось у 2 рази більше іграшок, ніж на другій. Скільки іграшок було на кожній полиці спочатку? даю 23 бала очень срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шклярук Антон.

Ответ:

25 игрушек

Объяснение:

1 полка = 2 полка = х игрушек было первоначально

х - 3 = 2 * (х - 14)

х - 3 = 2х - 28

х - 2х = -28 + 3

-х = -25

х = 25

1 полка = 2 полка = (х) = 25 игрушек было на каждой полке первоначально

Отвечает Гаврилюк Кирилл.

25 игрушек

Объяснение:

1 полка = 2 полка = х игрушек было первоначально

х - 3 = 2 * (х - 14)

х - 3 = 2х - 28

х - 2х = -28 + 3

-х = -25

х = 25

1 полка = 2 полка = (х) = 25 игрушек было на каждой полке первоначально