На двох полицях було порівну зошитів.Після того, як з другої полиці переклали на першу 6 зошитів,

на першій полиці стало у 3 рази більше, ніж на другій.Скільки зошитів було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ванурин Дима.

нехай спочатку на обох полицях було по х зошитів, тоді:

(х - 6) * 3 = х + 6,

3х - 18 = х + 6,

3х - х = 6 + 18,

2х = 24,

х = 12 зош. - було на кожній полиці спочатку