На одній полиці в 2 рази менше книг, ніж на другій. Коли на першу полицю доклали 15 книг, а з

другої взяли 30 книг, то на першій стало на 18 книг менше, ніж на другій. Скільки книг було на кожній полиці спочатку,

Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.

Відповідь:

Пояснення:

                        Було        Стало

1а полиця          х            х+15     на 18 менше

2а полиця       2х           2х-30

2х-30- (х+15) = 18

2х-30-х-15=18

х-45 = 18

х= 18+45

х= 63 (кн) - було на 1й полиці

63×2 = 126 - було на 2й полиці спочатку