Срочно отдаю все баллы!!!!! В одній ємності на 5 л рідини більше, ніж в іншій. Якщо з першої

ємності перелити в другу 15 л рідини, тоді у другій ємності стане у 2 рази більше, ніж залишиться у першій. Скільки літрів рідини в кожній ємності? Відповідь: У першій ємності [ ] літри(ів) рідини. У другій ємності [ ] літри(ів) рідини.

Ответы на вопрос

Отвечает Холодный Данил.

Ответ:

У першій ємності 40 літри(ів) рідини.

У другій ємності 35 літри(ів) рідини.

Объяснение:

x - кол-во в 1-ой ёмкости

y - во 2-ой

x = y + 5

x - 15 = (y + 15)/2

y + 5 - 15 = (y + 15)/2

2y - 20 = y + 15

y = 35

x = y + 5 = 40