В одній ємності на 2 л води більше, ніж в іншій. Якщо з першої ємності перелити в другу 14 л

води, тоді у другій ємності стане у 2 рази більше, ніж залишиться у першій. Скільки літрів води в кожній ємності? Відповідь: У першій ємності літри(ів) води. У другій ємності літри(ів) води.

Ответы на вопрос

Отвечает Кирик Саша.

Відповідь:

у першій ємності 40 літрів води, у другій ємності 38 літрів води.

Нехай у першій ємності - х літрів води.     ⇒

У другій ємності - (х-2) літра води.

2*(x-14)=x-2+14

2x-28=x+12

x=40.

40-2=38.