В одній ємності на 5 л молока більше, ніж в іншій. Якщо з першої ємності

перелити в другу  9 л молока, тоді у другій ємності стане у 2 рази більше, ніж залишиться у першій.Скільки літрів молока в кожній ємності?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Алёна.

Ответ:

22 та 17

Объяснение:

Нехай, х літрів молока у першій ємності, а у - у другій. Тоді складаємо систему:

х=у+5

та

2(х-9)=у+9

тоді

х=у+5

та

2((у+5)-9)=у+9

розглянемо друге рівняння

2(у+5-9)=у+9

2(у-4)=у+9

2у-8=у+9

у=17

тоді

х=у+5=22