Задано функцію y=f(x) з областю визначення [3;8]. знайдіть область визначення функції y=f(4x);

y=f(-x/4) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Таракина Настя.

Відповідь:

Пояснення:

   Функція y=f(x) з областю визначення [3;8].

 Маємо  3 ≤ х ≤ 8 , тоді  1 )  4 * 3 ≤ 4х ≤ 4 * 8 ;  тобто  12 ≤ 4х ≤ 32 -

 область визначення функції   y = f( 4x ) ; або хЄ [ 12 ; 32 ]  .

  2 ) Маємо  3 ≤ х ≤ 8 , тоді  - 1/4 * 3 ≥ - 1/4 * x ≥ - 1/4 * 8 ;  ----->

       - 2 ≤ - x/4 ≤ - 3/4 . Тобто для функції    y = f(- x/4 ) область

  визначення  хЄ [- 2 ; - 3/4 ] .