Під яким кутом до силових ліній магнітного поля з індукцією 0,04 Тл розмістили провідник довжиною

25 см, по якому тече електричний струм 0,25 А, якщо на нього діє сила Ампера величиною 1,25 мН. Відповідь надати у градусах. О 30 О 60 90 0 *пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Тимур.

Ответ: 30°

Объяснение:

Дано:

В=0,04Тл

l=25см=0,25м

I=0,25А

F=1,25мН=0,00125Н

------------------

α-?

F=I*B*l*sinα

sinα=F/(I*B*l)=0,00125/(0,25*0,04*0,25)=0,5

α=arcsin0,5=30°