Яку енергію має гума жорсткістью 1.2 кН/м довжиною 5см якщо її розтягнути аж до 15 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Артем.

Ответ:

Епот. = (к·Δх²)/2 = (50·4·10⁻⁴)/2 = 0,01 Дж.

Ответ: 10 мДж.