На якій висоті тіло масою 2000 г має потенціальну енергію 10 Дж? Вважайте, що g=10 Н/кг. 1 0,5 м

2 500 м 3 50 м 4 5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Фалина Арина.

Ответ:

1. - 0,5 м

Объяснение:

mgh=2*10h=10

h=10/20=Дж