Яку різницю потенціалів має пройти електрон, щоб його швидкість збільшилася від 0 до 5000 км/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Ваня.

Ответ:

71 B

Объяснение:

m*V^2/2=e*U  

U=V^2*m/2*e=9,1*10^-71 D31*25*10^12/2*1,6*10^-19=71 B