Три резистори з*єднані послідовно. Визначте опір першого елемента, якщо опір другого елемента

становить 10 Ом, опір третього елемента становить 15 Ом, а загальний опір ділянки 35 Ом.(Відповідь подати числом , в Ом омах,​

Ответы на вопрос

Отвечает Шикоряк Тетяна.

Ответ: 10 Ом

Объяснение:

Дано:

R2=10 Ом

R3= 15 Ом

R=35 Ом

---------------

R1-?

R1=R-R2-R3=35-10-15=10 Ом