1. Резистори, опори яких 2 і 3 Ом, з'єднані послідовно й підключені до джерела постійної напруги 15

В. Знайдіть силу струму в колі. 2. Резистори, опори яких 30 і 60 Ом, з'єднані послідовно й підключені до батарейки. Напруга на першому резисторі 3 В. Яка напруга на другому резисторі? Достатній рівень 3. В електричну мережу з напругою 120 В ввімкнені послідовно три резистори, опори яких відповідно дорівнюють 12, 9 і 3 Ом. Обчисліть силу струму в колі та напругу на кожному резисторі. 4. У коло ввімкнені послідовно три провідники опорами 5, 6 і 12 Ом відповідно. Яка сила струму в колі і яку напругу прикладено до кінців кола, якщо напруга на другому провіднику 1,2 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Бердников Андрей.

Ответ:

При последовательном соединении I1=I2=I3=I,

U=U1+U2+U3, R=R1+R2+R3, тогда

1. I=U/(R1+R2)= 3A

2. I=3/30= 0.1A, U2=0.1*60=6 B

3. R=12+9+3=24 Ом, I=120/24=5A, U1=I*R1=5*12= 60B, U2=5*9=45B, U3=5*3=15B

4. I=1.2/6=0.2A, R=5+6+12=23 Ом, U=0.2*23=4.6B