помогите плиз (_: з по болотистому ґрунту пройшов всюдихід, тиск якого на ґрунт дорівнював 30000

Па. Визначте, чи пройде по цій дорозі трактор масою 7 т, якщо площа однієї гусенеці дорівнює 0,7м²​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Евгений.

Ответ: не пройдет.

Объяснение:

Дано:

Рдоп=30000Па

m=7т=7000кг

S=0,7м³

--------------

Р-?

P=F/S=mg/S=7000*10/0,7=100000Па>30000Па

Трактор не пройдет, так как его  давление на грунт значительно больше допустимого