Доведіть, що рівняння x² + 2x + 7 = 0 не має коренів.


Ответы на вопрос

Отвечает Прохоренко Артем.

Объяснение:

все на фото

надеюсь понятно и правильно


Отвечает Серокурова Екатерина.

x² + 2x + 7 = 0
D = (2)² - 4(1)(7) = 4 - 28 = -24

Якщо D < 0, то рівняння не має дійсних коренів. Таким чином, можна стверджувати, що рівняння x² + 2x + 7 = 0 не має коренів