При електризації тертям з тіла А на тіло в перейшло 35-10¹⁶ електронів. Який заряд має тiло В? Даю

100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Ответ: -0,056Кл

Объяснение:

Дано:

N=35*10¹⁶

e= -1,6*10⁻¹⁹ Кл

------------------

q-?

q=N*e=35*10¹⁶*(-1,6*10⁻¹⁹)=-0,056Кл