Ящік вагою 80 н підняли з підвалу заввишки 2 м , а потім перетягли по підлозі 2 м У якому випадку

сила тяжіння виконала більшу роботу. Помогите пожалуйста .​

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Ответ:

Решение:

A=Ph=80*2=160Н

A=F*S(F=Ftr=kmg)=0,25*80=20Н.

160/20=8

Объяснение: