Функцію задано формолую у=8х-3 Визначте значення аргументу, при якому значення функції дорівнює

-19

Ответы на вопрос

Отвечает Алтухова Валерия.

-19 = 8x - 3

-19 + 3 = 8x

-16 = 8x

x = -2

Отже, коли аргумент дорівнює -2, значення функції дорівнює -19.

Отвечает Лебедева Анастасия.

Щоб знайти значення аргументу x, при якому значення функції y дорівнює -19, потрібно розв'язати наступне рівняння:

8x - 3 = -19

8x - 3 + 3 = -19 + 3

8x = -16

x = -2

Таким чином, значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -19, дорівнює -2.