Відстань між пунктами AiB дорівнює 580 км. Одночасно назустойч один одному з цих пунктів виїхали 2

автомо- білі 4 год та зустрілися через ma Знайдіть швидкість кожного, якщо гивидкість другого 5 км/год менша, швидкість першого ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоев Артур.

Ответ:х — швидкість одного автомобіля

х - 5 — швидкість іншого автомобіля

4*х + 4*(х - 5) = 580

4х + 4х - 20 = 580

4х + 4х = 580 + 20

8х = 600

х = 600 : 8

х = 75км/год — швидкість одного автомобіля

75 - 5 = 70км/год — швидкість іншого автомобіля

Перевіримо:

4*75 + 4*70 = 300 + 280 = 580км

Объяснение:

как-то так