Два туристи вийшли одночасно з пунктів А і В назустріч один одному, причому швидкість руху першого

туриста на 2 км/год більша за швидкість руху другого. Перший турист прийшов до пункту В на 1 год раніше, ніж другий до пункту А. Знайдіть швидкість руху туристів, якщо відстань між пунктами А і В дорівнює 24 км. У відповідь запишіть швидкість того туриста, який йшов швидше.

Ответы на вопрос

Отвечает Gorin Danil.
24/x-24/(x+2)=1
(24/x-24/(x+2))*x=1*x
48/(x+2)=x
48/(x+2)*(x+2)=x*(x+2)
48=x²+2x
-x²-2x+48=0
D=-2²-4*(-1)*48=196
x1=(²√196-(-2))/(2*(-1))=-8
x2=(-²√196-(-2))/(2*(-1))=6 км в час
6+2=8 км в час
Ответ:  8 км в час