3. За 8 рейсів автобус перевіз пасажирів у кількості понад 185, а за 15 рейсів у кількості, меншій

за 370. Скільки місць в автобусі, якщо під час кожного рейсу автобус перевозив рівно стільки пасажирів, скільки місць в автобусі? .​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

Объяснение:

8 рейсов  > 185 чел

15 рейсов < 370 чел

1 рейс = полный автобус

первые 8 рейсы по 24 человека = 8*24 = 192 > 185

вторые 15 рейсов по 24 человека = 15*24 = 360 человек < 370

Ответ 24