Решите пожалуйста,У двох вагонах поїзда їхало порівну пасажирів.Після того, як з першого вагона

вийшло 26 пасажирів,а з другого - 17 пасажирів, у першому вагоні стало пасажирів у 2 рази менше, ніж у другому.Скільки пасажирів було в кожному вагоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Алёна.
Нехай у другому стало пасажирів х, тоді у першому 2х. 
2х + 17 = х+26
2х-х=26-17
х=9
9 + 26 = 35