ХТО НЕ ЗРОБИТЬ У ТОГО БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ →$$$$$$$$$$50 БАЛЛОВ →→→→→→→→→→→:-)СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!! 9

КЛАС ДОВЕДЕННЯ НЕРІВНОСТЕЙ. ЗА 8 РЕЙСІВ АВТОБУС ПЕРЕВОЗИТЬ БІЛЬШЕ НІЖ 185 ПАСАЖИРІВ , А ЗА 15 РЕЙСІВ - МЕНШЕ НІЖ 370 ПАСАЖИРІВ .СКІЛЬКИ МІСЦЬ В АВТОБУСІ , ЯКЩО КОЖНОГО РЕЙСУ ВІН ПЕРЕВОЗИТЬ СТІЛЬКИ ПАСАЖИРІВ . СКІЛЬКИ МІСЦЬ В АВТОБУСІ ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайниева Жасика.
X-мест
8x>185                        15x<370
x>(185/8) ≈23                 x<(370/15) ≈ 25
x ∈ (23;25) ⇒ x=24 места в автобусе
Отвечает Алленов Иван.
1)за 8 рейсів більше ніж 185 пасажирів , отже за 1 рейс перевозить:
185/8=23,125( наближене число 24)
2)за 15 рейсів менше ніж 370 пасажирів , отже за 1 рейс перевозить :
370/15=24,7 (наближено число 25)
вийшло 2 розвязки :або 24 або 25 
1)24*8=192 (що більше за 185)                1)25*8=200(не підходить за умовою задачі)
2)24*15=360(що менше ніж 370)            
відповідь : 24 місць