Не виконуючи побудови графіка, знайти нулі функції: y = - 2x + 14 ( у відповідь запишіть лише

число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Каибова Камила.

Ответ:

7 и 14

Объяснение:

-2х+14=0.

-2х=-14

х=7

у=(-2)*0+14

у=14

Отвечает Жансай Гулжазира.
Щоб розуміти питання, розберемося що від нас просять. Функція–це річ, яку для зручності записують літерою у. А відповідно 0 функції, це коли у=0. Тобто прирівнюємо праву частину к 0 і вирішуємо рівняння.
-2х+14=0
-2х=-14
х=7
Тобто отримали один нуль функції– 7