3. Знайдіть 11-й член арифметичної прогресії (а), якщо а = 12, d = -5:


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Ответ:

Для знаходження 11-го члена арифметичної прогресії з відомим першим членом (a) та різницею прогресії (d), можна скористатися формулою:

a_11 = a_1 + (11 - 1) * d

де a_11 - 11-й член прогресії.

Підставляючи дані, отримаємо:

a_11 = 12 + (11 - 1) * (-5) = 12 - 50 = -38

Тому 11-й член арифметичної прогресії з першим членом а=12 та різницею d=-5 дорівнює -38.

Объяснение: