Скласти зведене квадратне рівняння, сума коренів якого дорівнює: -7, а добуток – числу 12.​помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Игликов Абдувахит.

Відповідь:

Пояснення:

Нехай x та y є коренями зведеного квадратного рівняння. Тоді:

x + y = -7

xy = 12

Можна виразити y через x з першого рівняння:

y = -7 - x

Підставимо це в друге рівняння:

x(-7 - x) = 12

-7x - x^2 = 12

x^2 + 7x - 12 = 0

Таким чином, зведене квадратне рівняння є x^2 + 7x - 12 = 0.