Яка з пар чисел є розв'язком рiвняння: x-3y=4? 1) (5;4); 2) (-2;-2); 3) (3;2); 4) (1;-1)[Если

можно пожалуйста с объяснением] ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Вася.

Відповідь:

(-2;-2), (1;-1)

Пояснення:

В парах чисел перше число - х, друге число - у, тоді в парі

1) (5;4) х=5 а у=4

підставляємо ці значення в рівняння і перевіряємо, чи виконується рівність:

5 - 3*4 = 4

5-12 = 4

-7 = 4

Оскільки -7 ≠ 4, то пара (5;4) не є розв'язком рівняння

2) (-2; -2) х=-2 а у=-2

-2 -3*(-2) = 4

-2 + 6 = 4

4 = 4

Оскільки це істина, тоді пара (-2;-2) є розв'язком рівняння

3) (3;2) х=3 а у=2

3 - 3*2 = 4

3 - 6 = 4

-3 = 4

Оскільки -3 ≠ 4, то пара (3;2) не є розв'язком рівняння

4) (1;-1) х=1 а у=-1

1 - 3*(-1) = 4

1 + 3 = 4

4 = 4

Оскільки це істина, тоді пара (1;-1) є розв'язком рівняння