С решением! (2√3 + 5)(5 - 2√3)


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметсафин Макс.

Ответ:

(a + b)(c + d) = ac + ad + bc + bd

Тоді маємо:

(2√3 + 5)(5 - 2√3) = (2√3)(5) + (2√3)(-2√3) + (5)(5) + (5)(-2√3)

Розв'язуємо кожний доданок окремо:

(2√3)(5) = 10√3

(2√3)(-2√3) = -4·3 = -12

(5)(5) = 25

(5)(-2√3) = -10√3

Тоді підставляємо отримані значення:

(2√3 + 5)(5 - 2√3) = 10√3 - 12 + 25 - 10√3 = 13

Отже, результатом добутку буде число 13.