При якому значенні y=f(x) дорівнює 3 якщо y=x²-6x+8​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабыржан Балнур.

Відповідь:

Щоб знайти значення y, при якому f(x) дорівнює 3, треба розв'язати рівняння f(x) = 3.

Дано рівняння: y = x² - 6x + 8.

Підставимо значення y = 3 в це рівняння і розв'яжемо його:

3 = x² - 6x + 8.

Помістимо рівняння у стандартну форму:

x² - 6x + 8 - 3 = 0.

x² - 6x + 5 = 0.

Тепер знайдемо корені цього квадратного рівняння. Ми можемо спробувати факторизувати його або застосувати формулу квадратного кореня.

Факторизуємо:

(x - 5)(x - 1) = 0.

Застосовуємо нульове правило:

x - 5 = 0 або x - 1 = 0.

Розв'язуємо кожне рівняння:

x = 5 або x = 1.

Таким чином, при значенні x = 5 або x = 1 функція f(x) буде дорівнювати 3.

Отвечает Белова Снежана.

Відповідь:

(3, -1)

Пояснення:

y = x^{2}  - 6x + 8\\a = 1, b = - 6

x = -\frac{-6}{2*1}

x = 3

y = x^{2}  - 6x + 8, x = 3

y = -1

(3, -1)