1. Знайдіть усі значення x які задовольняють рівність | x | = -8 а) таких значень немає б) 6 в) 0

г) 8 д) -8 2. Знайдіть при якому значенні m дроби 3 цілих 2/15 та 15/m будуть взаємно оберниними числамю а) 20 б) 36 в) 2 г) 33 д) 47 3. Знайдіть відстань довжини AD до довжини відрізка CB A____C____D______B (одна підлінія це одна клітинка) а) 3 : 5 б) 1 : 2 в) 8 : 9 г) 4 : 5 д) 2 : 5 4. Спостіть вираз 5a - 2 * (8a - 1) а) 2 - 11a б) 11a + 2 в) -11a - 2 г) 11a - 1 д) -9a 5. Серед варіантів відповідей виберіть дріб який більше 2/11 але менше 3/11 а) 5/33 б) 7/22 в) такого дробу немає г) 9/44 д) 16/55 6. Виберіть серед чисел вказаних у варіантах відповідей цілі недодані числа а) -7 б) 0 в) 1 ціла 3/5 г) 6 д) -2,5 7. Знайдіть число тртина якого дорівнює 30% від 120 а) 18 б) 120 в) 108 г) 36 д) 12 8. Розмістіть геометричні фгури у порядку зменшення їх площі. Під номером 1 має бути вибрана фігура площа якої найбільша 1. Круг діаметром 2 см 2. прямокутник зі сторонами 1 см і 2 см 3. квадрат зі стороною 2 см 9. на координатній площі накресліть трикутник АВС якщо А(0; 3) В (3; -2) С(-3; -2) яка зі сторін трикутника перпендикулярна ло осі ординат? а) ВС б) АС в) АВ 10. Знайдіть довжину хвилинної стрілки якщо довжина дуги яку описує ця хвилина стрілка за 1 год дорівнює 24,8 см (число пі округліть до десятих) а) 3,5и см б) 4 см в) 5 см г) 4,5 см д) 4,2 см 11. Які з наведених нерівностей є істинними а які хибними? а) -0,15 > -0,24 б) 0 > -0,7 в) 1 < -6,9 г) -3,4 < 3,4 д) -29,1 < -30 12. Відомо що a = -1 3/5, b = 7 1/2, c = -3/4 Установіть відповідність між виразом і його 1) а-b 2) a*b 3) b:c 4) -b-c 13. Пенал з олівцями коштує 350 грн Олівнці на 50 грн дорожчі від пенала. Скілки гривень коштує. 14. Знайдіть найменше натуральне число n при якому добуток 14* n * 33 буде кратним 90? 15. Олесь відстань від дому до магазину подолав за 2 хв рухаючись на самокаті зі швидкістю 4 м/с. Скільки хвлин він витратить н зворотній шлях якщо буде рухатися зі швидкістю 3,2 м/с дою 40б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цибизов Игорь.

Відповідь:

1 а) таких значень немає

2 м = б) 36

3 а) 3 : 5

4 б) 11a + 2

5 в) такого дробу немає

6 а) -7, б) 0, г) 1 ціла 3/5, д) -2,5

7 а) 18

8 Круг діаметром 2 см, 2. квадрат зі стороною 2 см, 3. прямокутник зі сторонами 1 см і 2 см

9 а) ВС

10 г) 4,5 см

11 а) -0,15 > -0,24 (істинна), б) 0 > -0,7 (істинна), в) 1 < -6,9 (хибна), г) -3,4 < 3,4 (істинна), д) -29,1 < -30 (хибна)

12 -a + b, 2) -a * b, 3) b / c, 4) -b - c

13 Пенал коштує 350 грн, олівці на 50 грн дорожчі, тому загальна вартість пенала та олівців становить 350 + 50 = 400 грн.

14 Найменше натуральне число n, при якому добуток 14 * n * 33 буде кратним 90, це n = 5. Добуток 14 * 5 * 33 = 2310, що кратний 90 (90 * 25).

15 Олесь витратить час на зворотній шлях, який дорівнює половині часу на відстань до магазину. Тобто, час на зворотній шлях буде 2 хв / 2 = 1 хв.

Пояснення: