4. (2 бали) Яка кількість теплоти виділиться під час охолодження 1,8кг алюмінію на 45°C?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.
Для розрахунку кількості теплоти, виділеної під час охолодження алюмінію, можна використовувати формулу:

Q = m * c * ΔT,

де:
Q - кількість теплоти,
m - маса алюмінію (1,8 кг),
c - специфічна теплоємність алюмінію (приблизно 0,897 Дж/(г°C)),
ΔT - зміна температури (45°C).

Підставивши значення:

Q = 1,8 кг * 0,897 Дж/(г°C) * 45°C.

Після обчислень отримаємо кількість теплоти, виділену під час охолодження алюмінію.
Отвечает Миханова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

m=1,8кг

∆t=45°C

Q-?

Q=cm∆t=920*1,8*45=74520Дж