У ящику 12 білих , 6 чорних і 3 зелені кульки. Витягують навмання одну з них. Яка ймовірність того,

що кулька виявиться : а) біла; б)не чорна?

Ответы на вопрос

Отвечает Аргер Дашка.

Відповідь:

Пояснення:

а)P(біла) = 12 / 21 = 4/7

б)P(не чорна) = P(біла або зелена) = P(біла) + P(зелена)

P(зелена) = 3 / 21 = 1/7

P(не чорна) = P(біла) + P(зелена) = 4/7 + 1/7 = 5/7