Один із коренів рівняння х2+mx+12=0 дорівнює -3. Знайдіть другий корінь і число m.​


Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Вадим.

Ответ:

Объяснение:

x²+mx+12=0; x₁=-3

(-3)²+m·(-3)+12=0

9-3m+12=0

3m=21

m=21/3=7

x²+7x+12=0

x₁+x₂=-7; -3+(-4)=-7

x₁·x₂=12; -3·(-4)=12

x₂=-4

Ответ: x₂=-4, m=7.